Виділимо список із 10 основних продуктів :

 

Часник

Часник бореться з інфекціями і бактеріями, завдяки своїм противірусним властивостям і антибактеріальним характеристикам. Він також є потужним антиоксидантом і одним з найпростіших продуктів для включення в раціон.

Мед

Щоденне споживання меду поможет вам зміцніті імунну систему. Его антиоксидантні, антімікробні та антібактеріальні Властивості борються з інфекціямі, вірусамі, бактеріямі и грибками

Мед такоже покращує роботу травної системи, заспокоює Біль у горлі, лікує кашель, спріяє загоєнню ран и шрамів

Імбирь

Імбир – добре підвищує імунітет. Він має потужні антиоксидантні, протизапальні та антимікробні властивості. Це допомагає підвищити імунну функцію і пошкоджені клітини. Крім того, така дружня пряність, як імбир, стимулює травлення, допомагає зняти здуття живота, спазми і нудоту.

 

Рыба

Прекрасне джерело Омега-3 жирів, які допомагають в боротьбі з бактеріями. У рибі також присутній цинк, а він включає імунні клітини.

 

Чай

У чаї міститься амінокислота, яка допомагає імунній системі залишатися сильною. L-теанин присутній у всіх типах чаю. Навіть кави без кофеїну має здорової дози цієї амінокислоти.

Йогурт

Організму все більше і більше варто мати хороші бактерії, а й йогурт є їх відмінним джерелом. Живі культури стимулюють імунну систему боротися з хворобами.

 

Цитрусовые

Це, мабуть, найвідоміші продукти для підвищення імунітету. Апельсини, мандарини, грейпфрути, лимони і Лайми є відмінним джерелом вітаміну C, який допомагає підтримувати захисні сили організму проти інфекцій.

Гриби

Протягом століть люди їли гриби для підтримки здоров’я імунної системи. Сучасні дослідники тепер знають чому. Гриби збільшують виробництво і активність лейкоцитів, роблячи їх більш агресивними. Це добре, коли організм бореться з інфекцією.

Горіхи

Горіхи містять багато антиоксидантів, вітамінів і хорошу дозу цинку. Ці маленькі продукти для підвищення імунітету легко носити з собою в якості перекусу.

Яскраві овочі

Яскраві зелені, жовті та оранжеві овочі мають найвищу кількість каротиноїдів. Це антиоксиданти, які допомагають вашій імунній системі тримати себе в формі. Перед вами величезна різноманітність: перець, морква, кабачки, шпинат, брокколі. Вибирайте і експериментуйте з різними стравами.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Contact form
Subscribe to newsletter